MAAHOCKEYN SM-SARJA 2010

I Sunnuntai 16.5.2010 Helsinki, Velodrom (ABC-Team)
1. 12.00 BMT – United
2. 12.50 Tempo – Porvoo HC
3. 13.40 United – HC Kilppari
4. 14.30 Porvoo HC – ABC-Team
5. 15.20 HC Kilppari – BMT
6. 16.10 ABC-Team – Tempo
7. 17.10 (5.-6.) __________________
8. 18.00 (3.-4.) __________________
9. 18.50 (1.-2.) __________________

II Sunnuntai 30.5.2010 Porvoo, Pallokenttä (Porvoo HC)
10. 11.00 United – Porvoo HC
11. 11.45 Tempo – BMT
12. 12.30 Porvoo HC – HC Kilppari
13. 13.15 BMT – ABC-Team
14. 14.00 HC Kilppari – United
15. 14.45 ABC-Team – Tempo
16. 15.30 (5.-6.) __________________
17. 16.20 (3.-4.) __________________
18. 17.10 (1.-2.) __________________
III Sunnuntai 13.6.2010 Helsinki, Velodrom (HC Kilppari)
19. 12.00 Tempo – United
20. 12.50 BMT – Porvoo HC
21. 13.40 United – ABC-Team
22. 14.30 Porvoo HC – HC Kilppari
23. 15.20 ABC-Team – Tempo
24. 16.10 HC Kilppari – BMT
25. 17.10 (5.-6.) __________________
26. 18.00 (3.-4.) __________________
27. 18.50 (1.-2.) __________________

IV Sunnuntai 22.8.2010 Lahti, Pallokenttä (BMT)
28. 10.00 Porvoo HC – HC Kilppari
29. 10.45 United – ABC-Team
30. 11.30 HC Kilppari – Tempo
31. 12.15 ABC-Team – BMT
32. 13.00 Tempo – Porvoo HC
33. 13.45 BMT – United
34. 14.30 (5.-6.) __________________
35. 15.15 (3.-4.) __________________
36. 16.00 (1.-2.) __________________

V Lauantai 28.8.2010 Helsinki, Velodrom (Tempo)
37. 11.00 HC Kilppari – Tempo
38. 11.40 BMT – Porvoo HC
39. 12.20 Tempo – ABC-Team
40. 13.00 Porvoo HC – United
41. 13.40 ABC-Team – HC Kilppari
42. 14.20 United – BMT
43. 15.00 (5.-6.) __________________
44. 15.40 (3.-4.) __________________
45. 16.20 (1.-2.) __________________

VI Lauantai 11.9.2010 Seinäjoki (United)
46. 12.00 ABC-Team – Porvoo HC
47. 12.45 HC Kilppari – BMT
48. 13.30 Porvoo HC – United
49. 14.15 BMT – Tempo
50. 15.00 United – ABC-Team
51. 15.45 Tempo – HC – Kilppari
52. 16.30 (5.-6.) __________________
53. 17.15 (3.-4.) __________________
54. 18.00 (1.-2.) __________________

Loppuottelut pelattava seuraavina päivinä:
Ke 15.09. la 18.09. su 19.09. ke 22.09. la 25.09. su 26.09.
Pelataan paras kolmesta systeemillä.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.